Decking – venkovní dřevěné terasy (sibiřský modřín)

Podlaha na venkovní terasu – venkovní terasová dřevěná prkna je vyrobená ze sibiřského modřínu, je to na trhu nejvíce vyžádaný stavební materiál pro stavbu venkovní terasy. Terasové podlahy ze sibiřského modřínu má praktické použití, přijatelnou cenu a je zároveň hezká.

Jedním z hlavních zaměření naší společnosti jsou venkovní dřevěné terasy a balkóny ze sibiřského modřínu, dřevěné obklady fasád a dřevěné trámy. Přičemž se specializujeme nejenom na prodej, ale taky na zhotovení vysoce kvalitních výrobků.

Venkovní podlaha terasy ze sibiřského modřínu a její výhody

V čem je tak dobré terasové prkno – Decking?

1. Z praxe víme, že jednou z hlavních výhod je cena. Prkna na terasu sibiřský modřín jsou konkurenceschopní vůči jiným drahým dřevinám pro obklad fasád a podlah. Přitom rozdíl v ceně může být dvojnásobný až trojnásobný. Nesmíme zapomenout, že dřevěná venkovní terasa ze sibiřského modřínu je ve většině vlastností lepší než její dražší konkurenti.

terasové podlahyvenkovní terasydřevěné podlahy

2. Terasové prkno z modřínu sibiřského disponuje vynikajícími technickými parametry a to kvůli velké hustotě a výjimečnosti dřeviny. Dokonce po 10 letech vlivu vlhkosti a teplot, se Decking nedeformuje a zachovává svůj počáteční stav. I když je v této záležitosti potřeba používat speciální technologii. Dřevěné podlahy na terasu se obrábějí při dodržování všech standardů a norem.

3. Nesmíme zapomínat, že podlahy pro venkovní terasy dřevěné se skvěle hodí k okolní přírodě. A pokud k tomu ještě použijeme terasové podlahy ze sibiřského modřínu, je Vám garantována jedinečná atmosféra. Sami o sobě venkovní dřevěné terasy sjednocují hranice moderního a klasického designu.

Podlaha na venkovní terasu

Slovo terasa pochází z latinského výrazu pro zemi, což vlastně odráží podstatu této konstrukce – plošina, postavená na zemi.
V místech, kde je teplé a suché podnebí, mohou fungovat i jako obývací pokoje v přírodě. V naší zeměpisné šířce se venkovní dřevěné terasy nechávají zasklívat a tím se z nich stávají verandy.
Nicméně, ne úplně všichni se řídí principy racionality, a proto se otevřená terasa ze sibiřského modřínu je velmi oblíbená. A přístavba terasové podlahy ke dřevěnému domu, je klasika sama o sobě.
Vybudovat dřevěnou terasu můžete vlastníma rukama nebo se můžete obrátit na odborníky.

Druh dřeva, použitého na výrobu palubek, zcela určuje jejich fyzické, užitné a estetické vlastnosti. Nejlepší volbou jsou v současnosti dřevěné terasy ze dřeva sibiřského modřínu. Tato dřevina v sobě kloubí krásný vzhled, praktičnost i dlouhou životnost a tím se stává ideálním řešením pro položení jakéhokoliv venkovní podlahy.
Výběr venkovní terasy může být problémem, především kvůli nabídce množství různých materiálů na současném trhu. Pokud jste se ale již rozhodli pro dřevo a vybrali si profil, ještě ani zdaleka nemáte vyhráno. Čeká vás výpočet množství potřebného materiálu. S tím Vám rádi poradíme, stačí jen zavolat + 602 772 682.